Drogi Gościu,
witamy Cię na panelu Ryczące - Drake!!!

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że jest kilka możliwych powodów, które zawiodły Cię w to miejsce…
Pierwszy i bardzo ważny, to ten, że lubisz zespół Ryczące Dwudziestki, zespół Drake lub oba zespoły jednocześnie. Drugi, pozytywny ze wszech miar - zżera Cię ciekawość efektu współpracy wymienionych wcześniej zespołów. Trzeci - interesujesz się szeroko rozumianą muzyką folkową i poszukujesz świeżości wykonawczej w tym nurcie. Czwarty - jesteś ambitnym kolekcjonerem darmowych em-pe-trójek lub uzależnionym łowcą internetowych okazji. Kolejny i ostatni - należysz do grona naszych rodzin lub jesteś niezrzeszonym, dobrze płatnym pochlebcą projektu Ryczące - Drake, który zbiera materiały, by wykonać swoją “pracę zleconą”, jednocześnie zaspokajając naszą próżność ;-)
Bez względu na faktyczne powody Twojej tu obecności, serdecznie zapraszamy Cię do zrobienia ostatniego kroku, który definitywnie otworzy Ci “drzwi”, za którymi znajdziesz pliki muzyczne projektu Ryczące - Drake.

Wystarczy, że poniżej wpiszesz swój adres e-mail, po którego jednorazowej weryfikacji, otrzymasz pełen dostęp do naszych materiałów muzycznych, których cyklicznie, z każdym miesiącem będzie tu przybywać, aż do...


Impresariat Koncertowy


Wojtek Dudziński

tel. 509 669 495

Sławek Bielan

tel. 515 130 201

Jeśli popierasz DARMOWY projekt RYCZĄCE - DRAKE, kliknij 2 "LAJKI" zespołom:

Ryczące Dwudziestki   

Drake   

Wszystkie utwory muzyczne w formie plików mp3, umieszczone na tej stronie, są udostępnione bezpłatnie na własny użytek pobierającego - zarejestrowanego w panelu Ryczące - Drake. Dozwolone jest ich rozpowszechnianie w niezmienionej formie w całości lub we fragmentach. Jakiekolwiek ich zastosowanie komercyjne, jak i udostępnianie w serwisie YouTube bez zgody autora jest zabronione i podlega ochronie, zgodnie z treścią Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.